Konsolidácia pôžičiek

Konsolidácia pôžičiek je naším novým finančným produktom pre väčšinu klientov, ktorí nevedia a netušia, že existuje konsolidácia pôžičiek. Konsolidácia pôžičiek je termín, ktorý vyjadruje zlúčenie všetkých splátok, ktoré klient má. Ak ste jedným z týchto klientov, ktorí majú rôzne pôžičky, leasingy alebo hypotéky až v tom strácate prehľad, je konsolidácia pôžičiek určená práve Vám. Konsolidácia pôžičiek je nový moderný spôsob ako si uľahčiť Vaše splácanie úverov. Neváhajte a dohodnite si osobný termín stretnutia.

Pomôžeme Vám ochrániť Vašu nehnuteľnosť.

Konsolidácia

Konsolidácia je zaujimavou službou, ktorá uľahčuje splácať úvery. Pri konsolidácii môžete ušetriť až 40 percent splátok a zbaviť sa administratívy. Konsolidácia zjednocuje všetky pôžičky ktoré klient má do jedného úveru pri lepších podmienkach.

Konsolidácia Vám uľahší splácenie a ponúkne Vám lepšie podmienky splácania jedného úveru. Pri konsolidácii plati, že určite zjednotene úvery bude pre Vás výhodnejšie ako splácať naraz viacero úverov. Na Slovensku je stále konsolidácia novinkou. Klienti často o konsolidácii nevedia a bez kvalitného poradenstva si nevedia znížiť splácanie úverov.

Konsolidáciu využíva čoraz viac klientov, pretože veľa ľudí má hypoteku, lizing alebo pôžičky. Konsolidácia Vám pomôže, aby ste mesačne splácali iba jednu splátku s nižšími nákladmi. Konsolidácia Vám umožni hlavne zjednotiť spotrebiteľské úvery od splátkových spoločnosti ale aj úverov z splátkových a kreditných kariet. Finančné inštitúcie Vám pomôžu pri zjednotení úveru – konsolidáciou. Pomocou konsolidácie sa môžete zbaviť starých a nákladných dlhov. Konsolidáciu ponúkame za účelom prefinancovania Vašich úverov jak bankových tak aj nebankových úverov. Konsolidácia sa ponúka klientom, ktorý nevládzu splácať výšku splátky jednotlivých úverov. Konsolidácia ponúka klientom, ktorí stratili kontrolu nad záväzkami a pomaličky prestávajú ich plniť. Klient sa dostáva do problémov pre prípadnú exekúciu alebo dražbu. Exekúcii a dražbe je možné sa pri konsolidácii vyhnúť. Pri predchádzani nepríjemných životných situácii odporúčame pre Vás konsolidáciu úverov. Pri konsolidácii staré dlhy splatíme a vytvoríme jeden konsolidačný úver za výhodných podmienok. Konsolidácia Vám nájde správne riešenie splácania Vašich úverov. Konsolidácia je zameraná na poskytnutie nového úveru s nižšou úrokovom mierov a dlhšou dobou splácania. Po konsolidácii úveru Vaša mesačná splátka úveru bude oveľa nižšia.

Konsolidácia je spôsob ako zvyšiť transparentnosť úverov a Vám uľachčí život pri nepredvidatelných situáciac